RFID, kudo në botë.

Karta e identitetit të sigurisë

» RFID Card » Karta e identitetit të sigurisë

Letërnjoftimi i Sigurisë Guilloche, Karta e Sigurisë me Model Guilloche, Karta e Sigurisë Guilloche, Kartelë kundër falsifikimit Guilloche

KATEGORIA DHE TAGS:
Karta e identitetit të sigurisë , , , , , , ,

modeli i produktit: HG4147

Opsionet e personalizimit: Printer i madh i kartave, ngjyrë, Çip RF IC, LOGO ose model i ekranit mëndafshi sipërfaqësor, Kodi QR, Printeri i kartave plastike Datacard SD160, Laser kundër falsifikimit, etj.
Continuously develop new Polycarbonate ID card production process to meet your personalized anti-counterfeiting needs for security ID cards: laser printing text/number/portrait, laser etching, laser patches, anti-counterfeiting ink, 3D patch, lamination, Die-prerë, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

Parametrat kryesore teknike
frekuencë: 125KHz / 13.56MHz / 860 ~ 960MHz
protokoll komunikimi: ISO 14443A / B, ISO 15693, ISO 18000-6C / 6B
IC chip: Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, MifareUltralightC, I KODI SLI/SLIX, MifareDesfire EV2 2K/4K/8K, MFlPLUS2K / 4K, Ti2048, EM4200, EM4305, EM4102, TK4100, T5577, HitagS, FMl208(CPU), Alien H4, Impinj M5, etj.
dimension: ISO7816 CR80 85,60×53,98×0,76mm, customizable
radius bazë fileto: 3.18± 0.3mm.
Cardbody Material: PVC/Polikarbonat/PET/PETG/ABS/Letër, 0.13mm tela bakri
Teknologjia e sipërfaqes së kartës: me shkëlqim, Mat, I mbuluar me brymë
procesi encapsulation: linjë automatike tejzanor bimë automatike, saldim touch

Grafika guilloche i referohet modeleve komplekse të vijave të formuara nga dy vija të tjera kurbash të vizatuara sipas parimeve matematikore. Modelet guilloche ofrojnë mbrojtje kaq efektive kundër falsifikimit saqë ato përdoren pothuajse në të gjitha kartëmonedhat, dokumentet e sigurisë, kartat e identitetit kundër falsifikimit në të gjithë botën. Zakonisht përdoret për të krijuar kufij dhe emblema dekorative, ato janë efektive, dhe e bukur, me karakteristika shumë të larta anti-sigurie.

shtypje: Shtypi ofset, Printim me bojë Patone, Printim me ngjyra, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text, Guilloche, Hot vulosje.
Të tjerët: rezistent ndaj konsumit dhe i shpejtë, Të dhëna të ndryshueshme, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com