RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

1 Lexues i kontrollit të qasjes me metër në distancë të gjatë 125 KHz,Wiegand26/34,ABA,Ndërfaqja RS232/RS485 Lexues parkimi në distancë të gjatë 125 KHz

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control, LF / HF Reader , , , ,

modeli i produktit: DC0272-F series

Excellent long-range sensing performance for project applications such as parking lots, kontrolli i aksesit dhe frekuentimi i kohës.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Performance Parameters
tensionit të punës: standarde DC 12V, ose përshtatur
aktuale të punës: 100mA
Mënyra e punës: Wiegand26/Wiegand34/ABA/RS232, The reader has a variety of output formats, can customizable RS485 output
frekuenca induksion: 125KHz
Lloji i lexueshëm chip: EM4200 chip and compatible ID chip
Distanca Induksioni: 1 meter with long distance card (ordinary thick card 60~80cm)
shpejtësia lexuar: < 0.2 sekonda
Lexoni interval: < 0.5 sekonda
temperatura e punës: -25℃ ~ + 75 ℃
Work humidity: 10-90%
Built-in antenë: po
Built-in LED: tdouble color LED
Ndërtuar në Gjuha: sirenë
shell materiale: PVC dhe pluhur-veshura, brenda ujitjes rrëshirë të zezë pluhur zam (në mënyrë efektive i papërshkueshëm nga uji)
madhësi: 254×254×30mm
ngjyra shell: black/gray
peshë: 1.1 KG

DC0272-F series 125KHz contactless rf ID card Wiegand Reader, is to adopt advanced rf receiving circuit design and embedded micro-controller, combined with efficient decoding algorithm, the completion of 64 bits of the Read-Only uEM4100 compatible ID card to receive, have received high sensitivity, small work current, single dc power supply, çmim të ulët, Çip i lidhur T5577, etj.
Dust, moisture, fully sealed design easy to install, can be installed outdoors in harsh conditions. No mechanical wear, permanent and durable.
The products has prevent wrong connect line protection,and reserved line 50cm.
The products provide OEM.

Aplikacion
Parking lot intelligent management system
Access control system
Time attendance system
Gateway management system

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com