RFID, kudo në botë.

NFC Products

» NFC Products

 • Custom NFC Stickers, Tag NFC Anti-metalike me Letër ngjitëse dhe shtresa Ferrite

  KATEGORIA DHE TAGS:
  NFC Products, Tjetër Anti-metalike Tag, Sticker / Anti Fake Label , , , , , , ,

  modeli i produktit: BN7792

  Opsionet e personalizimit: IC chip, RF frekuenca, madhësia dhe forma, ngjyra e letrës, trashësia, afishe anti-metalike, shkrimi i të dhënave, modelet e para-shtypura në sipërfaqe ose kodet QR, etj.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  Parametrat kryesore teknike
  wafers,: NTAG203, NTAG213, NTAG215, NTAG216, FM11RF08, M1 S50, ultralight, ultralight C,etj.
  funksion: të lexuar / shkruar të mbrojtur me fjalëkalim
  standarde protokoll: ISO / IEC 14443 TYPEA
  frekuencë: 13.56MHz
  ulje: ASK
  dimension: 50x35mm, 46x31mm, 40x25mm, Φ50mm, Φ30mm, ose specifiko
  Trashësia: 0.5~ 1.0mm me shtresë anti-metalik
  finish: me shkëlqim, Matte
  lidhjes: chip FLIP
  material: PET, letër të veshura, materiale vala-thithjen
  Lexoni varg: 15~ 50mm, varet nga lexuesit dhe antenës tag madhësinë
  mjedisi metalike (fakultativ): mundësuar Punën direkt ngjitës në sipërfaqe metalike ose mjedis
  temperatura e punës: -25° C ~ + 55 ° C
  temperatura Store: -25° C ~ + 65 ° C
  Shtypjen dhe proceset e tjera: numri sipërfaqe, LOGO, Foto, lazer gdhend numrin serial / UID
  paketim: rrokulliset ose beqare

  NFC (afer fushes se komunikimit) është i bazuar në standarde, afërsia e teknologjisë së lidhjes pa kontakt pa afërsi që mundëson ndërveprime të thjeshta dhe të sigurta në dy drejtime midis pajisjeve elektronike (pajisjet mobile, elektronike, PC, ose objekte të zgjuara), lejimi i konsumatorëve për të kryer transaksione pa kontakte(komunikimi pa tel), qasja në përmbajtjen dixhitale, dhe lidhni pajisjet elektronike me një qasje të vetme. Shtë e sigurt, i përshtatshëm, pasiv dhe i shpejtë. Inlay NFC është një produkt gjysëm i gatshëm që mund të shndërrohet në etiketa, tags, argumentet, shënjat, dhe me shume.
  Me dizajnin inovativ në madhësinë e tij, është i hollë dhe fleksibël gjë që e bën të lehtë për tu bashkangjitur në çdo pajisje të lëvizshme.
  Tag RFID Anti-metal NFC është i integruar me çip RFID në përputhje me produktin i cili siguron siguri të lartë.
  Përveç teknologjisë RFID, kjo afishe mund të përdoret gjithashtu për aplikacione pagese.

  Aplikimet
  Rrotullues
  Për të shitur
  Sistemi i besnikërisë për promovim
  Matësa parkimi
  Pagesa elektronike, Pagesa me celular
  Qasja e kontrollit
  Transmetimi i të dhënave
  Kartë biznesi inteligjente
  Menu e zgjuar
  Ngjitëse me frigoriferin NFC

   

  avantazh konkurrues
  stafit me përvojë;
  cilësi të shkëlqyeshme;
  Cmimi me i mire;
  ofrimit të shpejtë;
  kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
  Prano qëllim të vogla;
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

   

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com