RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

RFID Crystal Epoxy Keychain Access Control, RFID Crystal Epoxy zgjuar Rings

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain, RFID Crystal Epoxy Tag , , , , , , , , ,

modeli i produktit: YF079

Opsionet e disponueshme: gjatë 300 paraqitjet e tipit, Çipa IC, Frekuencat RF, printim para dhe mbrapa, unaza inox, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
materiale paketimi: ABS / PVC + epoxy importuar (zam hard / zam butë)
protokollet e komunikimit: ISO 14443 TYPEA / B, ISO 15693, Class EPC 1 Gjenerata 2, ISO 18000-6C/6B
Lexim dhe shkrim në distancë: 5~ 10cm, UHF tag leximi distancë deri në 30cm
temperatura e punës: -20° C ~ + 85 ° C
durim: 100,000 kohët
niveli mbrojtja: IP67 / IP68

Produktet RFID Crystal Epoxy Material Chain janë të printuara në një shumëllojshmëri materialesh dhe sipërfaqja është bërë nga kristal epoksi i importuar. Ky zinxhir kyç është i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga uji dhe nuk ka flluska ajri brenda. Transparenca si qelqi, efekt i mirë stereoskopik, imazhi shumëngjyrësh dhe i gjallë është ideal për promovimin e biznesit. Çdo model mund të personalizohet, dhe forma të ndryshme të filmave vizatimorë mund të bëhen sipas kërkesave të ndryshme të klientëve.
Features: i lehtë për tu bartur, e bukur, i fortë, i papërshkueshëm nga uji, nuk është e lehtë për t'u veshur
Mund të kompensohet, ekran mëndafshi, shtypje jastëk, kodimi, kod i sheshtë (ar, argjend, i kuq, e verdhe, e zezë), Kodi lazer, Kodi QR, kodi i gdhendjes dhe procese të tjera.
Zgjidhni nga e sipër 300 forma të tipit dhe personalizimi. Mund të paketojë të gjitha llojet e çipave inteligjentë, gjithashtu nuk mund të përdorin patate të skuqura. Mund të paketojë lloje të ndryshme patate të skuqura: EM4200, EM4102, EM4069, EM4550, EM4305, chip CPU(FM1208-9 / FM1208-10), Etiketë inteligjente epokside kristal, Etiketë inteligjente epokside kristal, ULTRALEHTA, NTAG203, mbështet modulimin e kodit Manchester 2K, T5577, T88RF256, TK4100, FM11RF08, LEGJICmini256, H3 Alien, impinj M4, etj.
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

Aplikimet
Menaxhimi i anëtarëve, sistemet e konsumatorit, Pagesa e One Card Solutions, Kartë me parapagesë, identifikimi të produktit, menaxhimi i shkollës, menaxhimi i komunitetit të apartamenteve, frekuentimi i kontrollit të aksesit, AIDC, identifikim, kartë autobusi, parking, kartë anëtarësimi në klub nate, bileta për ski noti, mund te perdoret edhe si karte dhurate artizanale per dhurate biznesi.

 

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com