RFID, kudo në botë.

Karta e dhomës Vingcard, Karta e kyçjes së dyerve të hotelit Vingcard, Karta e hotelit Vingcard, Karta e derës së sigurisë me enkriptim Vingcard

KATEGORIA DHE TAGS:
HF Chip Card , , , , , , , ,

modeli i produktit: H9979

Vingcard room card, Vingcard hotel door lock card, Vingcard hotel card, Vingcard Encryption Security door card.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

Kapaciteti Storage: 512 bit
frekuenca operativ: 13.56MHz
standarde protokoll: ISO 14443A
shpejtësia e komunikimit: 106Kboud
Mënyra e punës: R / W
R / W distance: 2.5~10CM
R / W herë: 1-2ZNJ
temperatura e punës: -20 ℃~+85 ℃
Fshini herë: > 100000 kohët
ruajtja e të dhënave: > 10 vjet
madhësi: 85.5×54×0.87mm, or non-standard size card, key ring, wristband
material: PVC, PET, ABS, letër, silicone, 0.13 Tel bakri
pesha Card: 6.8G
Chip encapsulation technology: ultrasonic automatic line / saldim automatik

 

VingCard is a key member of the ASSA ABLOY Group, specializing development in tourism security and electronic door locks. ASSA ABLOY Group is headquartered in Sweden, the group brand all over the world more than 120 countries. ASSA ABLOY owns thirty-two subsidiaries with over 10,000 employees. Since the beginning of 1864 to create a lock, VingCard has been more than 100 years of history in 1967 invented the world's first card lock is rewrite the history of the entire industry into a new era. Today VingCard has more than five million locks in the world's one hundred and twenty-six countries and regions. VingCard has about 65% of the market share in the hotel's electronic door lock market.

Vingcard room card advantages
1. besueshmëri të lartë, non-contact IC card and the reader without mechanical contact between, to avoid the contact read and write caused by a variety of failures;
2. Non-contact communication, i lehtë për tu operuar;
3. Has a rapid anti-collision mechanism;
4. Can be suitable for a variety of applications, to achieve a multi-purpose card;
5. Chip can be encrypted, high security, good encryption performance.

shtypje: Shtypi ofset, Printim me bojë Patone, Printim me ngjyra, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text, Guilloche, Hot vulosje.
Të tjerët: rezistent ndaj konsumit dhe i shpejtë, Të dhëna të ndryshueshme, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com