RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

EM4102 Chip RFID Access Control Keychain, 125kHz fobs

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain , , ,

EM4102 Chip RFID Keychain Control Access, 125kHz fobs, ID & Unaza kyçe e identifikimit të IC, Zinxhiri kyç i Gardës së hyrjes RFID

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

patate të skuqura: EM4102, EM4200, TK4100, EM4305, EM4450, T5577, Mifare 1k S50 ose Compatible me FM11RF08
frekuenca e punës: 125KHz / 13.56MHz
Mënyra e punës: LF: Lexo vetem; HF: R / W
Distanca Induksioni: 2~ 10cm
Brenda numrin serial: 5 bytes
durim: > 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
madhësi:43× 30 cm 5mm ose 50 cm 30 × 5mm, ose përshtatur
temperatura e punës: -10℃ ~ + 70 ℃
opsionet ngjyra: e verdhe, blu, e gjelbër, i kuq, e zezë, etj.
material: ABS shell, Ultratinguj plastike

Çipi LF 125KHz është një lloj aplikacioni i lirë vetëm për lexim, përdoret kryesisht në fushën e identifikimit, për shkak të çmimit të ulët të çipit, kështu që diapazoni i aplikimit është shumë i gjerë.

Features: pamje e vogël dhe e hollë, i fortë, jo me ngjyrë. Mund të varet në zinxhirin e çelësit, i lehtë për tu bartur. Një shumëllojshmëri stilesh dhe ngjyrash për të zgjedhur.
Kodi ID i printueshëm në sipërfaqe, Rrip dore për identifikimin e pacientit një herë, LOGO, model, etj.

Aplikacion
Qasja e kontrollit, Transporti publik, parking, vërtetimi i identitetit, menaxhimi i frekuentimit, bileta, Zgjidhje me një kartë të paguar, identifikimi të produktit, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com