RFID, kudo në botë.

Card shtypshëm

» RFID Card » Card shtypshëm

 • Inkjet Printer Print Direct PVC White Card, Printable kartë magnetike strip, Printable RFID Chip Card Blank

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Card shtypshëm , , , , , , , , , , ,

  modeli i produktit: HP0529

  Opsionet e personalizimit: madhësia dhe specifikimet, trashësia, formë, kontakt pako/çip IC pa kontakt, shirita magnetikë, korniza e para-printimit të sipërfaqes/LOGO/modeli, numri i lazerit, shkrimi i të dhënave, dhe procese të tjera të veçanta të prodhimit.
  Printer me bojë EPSON R270 R230 R290 T50 L800 Kartë e bardhë PVC me printim direkt me bojë / kartë me shirit magnetik / Kartë me çip RFID

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim
  • Karakteristikat teknike

  Parametrat kryesore teknike
  material: PVC bardhë
  madhësi: 8654mm ×
  Trashësia: 0.86mm
  Pa petëzuar, formë në një kohë
  230copë / kuti kartoni, peshon 1.35KG

  Modelet printer inkjet të përshtatshme:
  Printer Hiti ID Card
  Epson Printer: R260, R265, R270, R280, R290, R330
  modelet Epson: T50, T60, A50, P50, R210, R230
  modelet Canon: iP4600, 4680, 4700
  printer Canon: MP630, 640, 980, 990
  Metoda e përdorimit:
  Përkrahje gjatë përdorimit të tabaka. ID card printer inkjet me shtypjen e drejtpërdrejtë në sipërfaqe kartë, pas përdorimit të tharjes.

  Prezantimi i produktit
  "Menjëherë me bojë në kartë" bëni një kartë të personalizuar, kartë portreti, IC card, karta e shiritit magnetik është një përparim revolucionar, pa petëzim, pa mbulesë filmi plastik, pa mbuluar procesin e prodhimit profesional të filmit, duke përdorur printer inkjet me kartë identiteti për të përfunduar procesin e fabrikimit. Proces i thjeshtë i fabrikimit si printimi i dokumenteve të zakonshme, kostoja është më e ulët. Karta e bardhë me printim me bojë-bojë mund të arrijë efektin e printimit të fotografisë, tharje e shpejtë, nxjerr në pah, i papërshkueshëm nga uji, rezistente ndaj konsumit, printimi i plotë përdoret drejtpërdrejt, pa asnjë veçori pas përpunimit, aplikim më gjerësisht.

  Inkjet Printer Print Direct PVC White Card, Printable kartë magnetike strip, Printable RFID Chip Card Blank, Kartë plastike e printueshme RFID. Shenzhen Seabreeze Smart Card Co, LTD.

  Karta e bardhë e printimit me bojë të drejtpërdrejtë mund të ngjisë shiritin magnetik dhe çipin RFID të kapsulimit:
  1, llojet e kartave të shiritave magnetikë:

  Rrip i zakonshëm i ulët magnetik (LOCO): 300 OE

  Inkjet Printer Print Direct PVC White Card, Printable kartë magnetike strip, Printable RFID Chip Card Blank, Kartë plastike e printueshme RFID. Shenzhen Seabreeze Smart Card Co, LTD.

  Shirit magnetik i lartë (HICO): 2750 OE ose 4000 OE
  color magnetike rrip fakultative: e zezë, bojë kafe, i kuq, etj.
  width magnetike rrip: 12.5mm standarde ose 8mm
  2, Llojet e kartave të identitetit: EM4100, EM4102, TK4100, TK4102, etj.
  3, Kartë IC pa kontakt, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, FM11F08, Mifare Ultralight, TI, I-KODI-2, etj.
  4, Kontaktoni llojet e kartave IC: SLE4442, SLE4428, SLE5542, SLE5528, etj.

   

  Karakteristikat teknike
  1, kartë e thjeshtë dhe e lehtë për tu bërë, pa film, pa mbulesë filmi plastik dhe të petëzuar
  2, pikat kryesore të kartës, i papërshkueshëm nga uji, skuqje e imazhit, i turpshëm, zhyt (1-2 orë), imazhi mbetet i pandryshuar
  3, i përshtatshëm për të gjitha llojet e bojës me bojë, kostoja e fabrikimit është e ulët
  4, aftësia për të rivendosur ngjyrën e figurës, rezolucion të lartë, saktësia e printimit mund të arrijë më shumë se 5760dpi
  5, kartën e bardhë me vetitë mekanike të kartës së petëzuar
  6, Rezistenca ndaj rrezeve ultraviolet, rezistenca ndaj konsumit, parandaloni zbehjen, jetëgjatësi e gjatë
  7, Gama e shpejtë e aplikimit të kartave, të përshtatshme për të bërë dokumente menjëherë, përdoruesi përfundimtar për të bërë një kartë; Prodhimi në shkallë të vogël i anëtarësisë tuaj,kartë kartë studentore, kartë kompanie, etj, mund të printohen drejtpërdrejt imazhe dhe informacione teksti
  8, procesi i fabrikimit miqësor me mjedisin, pa tretës, shkarkimi pa emetime,etj.

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com